FAQ

Чому після реєстрації в модульному середовищі я можу ввійти в модульне середовище, але не можу ввійти в систему "Електронний університет"?

Відповідь: Можливо, Ваш пароль для входу введено НЕ латинськими літерами. Ввійдіть в модульне середовище і в своїх особистих налаштуваннях змініть пароль на латинські літери та\або цифри.

Як мені дізнатися пароль до точки доступу Wi-Fi, яку видно в радіусі прийому мого портативного комп'ютера?

Відповідь: До всіх точок доступу ІКЦ можна підключитися без пароля. Якщо в радіусі дії Ви знайшли точку, що вимагає пароль, то ця точка підключена до мережі в якомусь іншому підрозділі університету (кафедра, деканат тощо).

Я співробітник університету і хочу підключити свою точку доступу до мережі для роботи в своєму підрозділі (кафедрі, бухгалтерії, деканаті тощо). Які параметри я маю налаштувати, щоб цей пристрий не конфліктував з налаштуваннями мережі університету?

Відповідь: Для підключення своїх точок доступу напишіть заявку-повідомлення в "Електронному університеті", виберіть отримувачами повідомлення співробітників ІКЦ та залиште в повідомленні свої координати (підрозділ, кабінет).

Чому я не можу зареєструватися в модульному середовищі?

Відповідь: 1) Можливо, тому що ваше прізвище введено з маленької букви, або після прізвища є інщі символи (ініціали або просто пропуски). 2) Можливо, тому що окрім номера паспорту введена серія, або якісь інші символи. 3) Можливо, Ви міняли паспорт і у вас тепер інший номер паспорту і\або інше прізвище. В такому випадку оновіть свої дані у відділі кадрів студентів.

Я викладач університету і в моєму електронному журналі відсутні групи (дисципліни) які заплановано навчальним відділом. До кого мені звернутися з цим та подібними цьому питаннями?

Відповідь: На кожній кафедрі одну особу з співробітників кафедри призначено відповідальним по кафедрі. Ця особа займається створенням навчальних планів і таке інше. Викладачі з організаційними питаннями мають звертатися до неї. У випадку, коли відповідальний не може самостійно вирішити проблему, він особисто пише повідомлення в Електронному університеті, вибираючи адресатами співробітників з групи Адміністратори.